Haapaveden ratsastajat ry

Click here to edit subtitle

Haapaveden Ratsastajat, seurakoulukisat 3.5.2014

Lähtöluettelo

Luokka 1. HeC: harrasteluokan kouluohjelma 2003 (15 lähtöä, 4 sijoittuu)

klo 10.00

1. Lidia Timlin - Lilith, HaR

2. Kaisa Seppä - Amigo XII, HaR

3. Jenna Jylkkä - Pramia, PyRa

4. Jenni Laitala - Jonnan Pimu, HaR

klo 10.15

5. Jenna Hietasaari - Maur, JoRa

6. Ronja Seppä - Karolin Poika, HaR

7. Rosa Nykänen - Rummu Jüri, HaR

8. Raisa Hänninen - Sedavita, HaR

klo 10.30

9. Heli Virtanen - Aihettaren Ilo, Myllyn Ratsukot

10. Krista Nykänen - Thorndale Tamara Bell, HaR

11. Saaga-Angelia Raudasoja - V.K. Garolina, PyRa

12. Sanna Pellikka - Vihta-Verkku, PyRa

klo 10.45

13. Ronja Seppä - Amigo XII, HaR

14. Sanna Jylänki - Carpo, HaR

15. Kaisa Seppä - Karolin Poika, HaR



Luokka 2. HeB: K.N. Special (19 lähtöä, 5 sijoittuu)

Aloitus klo 11.15

1. Mira Niittykoski - Jonnan Pimu, HaR

2. Laura Kangasniemi - Alona Lowland, HaR

3. Inka Honkala - Hapollo, HaR

4. Essi Rantakangas - Tresor, HaR

5. Saaga-Angelia Raudasoja - V.K. Garolina, PyRa

klo 11.45

6. Sanna Pellikka - Vihta-Verkku, PyRa

7. Rosa Nykänen - Rummu Jüri, HaR

8. Jenna Hietasaari - Maur, JoRa

9. Heidi Hautamäki - Lemaksas, PRT

10. Sari Vilponen - Tehin Tyyne, HaR

klo 12.15

11. Heidi Haataja - Le-Lando, OjR

12. Lotta Vääräniemi - Alona Lowland, HaR

13. Tarja Meriläinen - Radiator Rus, HaR

14. Raisa Hänninen - Sedavita, HaR

15. Mari Rantakangas - Hapollo, HaR

klo 12.45

16. Iida Niittykoski - Tresor, HaR

17. Mira Niittykoski - Lapinjärvi Wilma Dancer, HaR

18. Päivi Pääkkö - Vibaja, NiRa

19. Julia Muhonen - Jedidjian Cornelius, PyRa

Luokka 3. HeA:0 2009 (4 lähtöä, 2 sijoittuu)

1. Annu Hälvä - Hilton Hurra, JoRa

2. Sari Vilponen - Tehin Tyyne, HaR

3. Heidi Hautamäki - Lemaksas, PRT

4. Heidi Haataja - Le-Lando, OjR

____________________________________________________

Haapaveden Ratsastajat, seuraestekisat 4.5.2014

Lähtöluettelo

Luokka 1. 40 cm (A.1.0)

1. Jenna Hietasaari – Maur, JoRa

2. Roosa Haapakoski - Charmtroll, PRT

3. Iida Kunelius - Prisma, JoRa

4. Martta Vähäaho - Lilith, HaR


Luokka 2. 60 cm (367.1, 17 lähtöä, 5 sijoittuu)

1. Krista Nykänen - Thorndale Tamara Bell, HaR (poni)

2. Lotta Vääräniemi - Alona Lowland, HaR (poni)

3. Ronja Seppä - Amigo XII, HaR (poni)

4. Jenna Hietasaari - Maur, JoRa (poni)

5. Iida Kunelius - Prisma, JoRa (poni)

6. Roosa Haapakoski - Charmtroll, PRT (poni)

7. Julia Muhonen - Jedidjian Cornelius, PyRa (poni)

8. Marjo Keskitalo - The Boy of Panther, OjR

9. Jenni Laitala - Sedavita, HaR

10. Sari Vilponen - Tehin Tyyne, HaR

11. Nita Pellinen - Rigma, Lakeuden Ratsastajat

12. Kiia Leskinen - Suzi Quatro, OjR

13. Heidi Haataja - Le-Lando, OjR

14. Päivi Isokangas - Moccachino, HaRa

15. Emilia Mäkinen - Carpo, HaR

16. Sara Engman - Jonnan Pimu, HaR

17. Kaisa Seppä - Karolin Poika, HaR


Luokka 3. 80 cm (367.1, 19 lähtöä, 5 sijoittuu)

1. Ronja Seppä - Amigo XII, HaR (poni)

2. Krista Nykänen - Thorndale Tamara Bell, HaR (poni)

3. Laura Kangasniemi - Alona Lowland, HaR (poni)

4. Julia Muhonen - Jedidjian Cornelius, PyRa (poni)

5. Rosa Nykänen - Rummu Jüri, HaR (poni)

6. Mira Niittykoski - Hapollo, HaR

7. Iida Niittykoski - Tresor, HaR

8. Emmi Viitala - Sedavita, HaR

9. Sara Engman - Emiir, HaR

10. Kiia Leskinen - Suzi Quatro, OjR

11. Salla Sipilä - Kalvarija, JoRa

12. Nita Pellinen - Rigma, Lakeuden Ratsastajat

13. Marjo Keskitalo - The Boy of Panther, OjR

14. Sari Vilponen - Tehin Tyyne, HaR

15. Mari Rantakangas - Hapollo, HaR

16. Päivi Isokangas - Moccachino, HaRa

17. Essi Rantakangas - Tresor, HaR

18. Laura Kangasniemi - Sedavita, HaR

19. Heidi Haataja - Le-Lando, OjR